Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!

План работы

Дата: 21 сентября 2016 в 17:12, Обновлено 31 августа в 10:25

ПЛАН РАБОТЫ Ў ШОСТЫ ДЗЕНЬ ТЫДНЯ НА 2018/2019 НАВУЧАЛЬНЫ ГОД

Дата

Мерапрыемствы

Адказныя

Заўвагі

ВЕРАСЕНЬ

08.09

1. Конкурс малюнкаў “Восень ходзіць па зямлі” (1-6 кл.)

2. Гульнёвая праграма “Прывітанне, школа!”(7-10 кл.)

3. Дзень здароўя. Турнір па валейболе, прысвечаны пачатку навучальнага года

Арлоўская Т.А.

Шкваркова І.В.

Бунас Д.М.

15.09

1. Гульні на свежым паветры “Восень да нас прыйшла!”

(1-6 кл.)

2. Літаратурныя чытанні “Фарбы восені” (7-10 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ.

Восеньскія старты “Хто хутчэй!”. 

Гатоўка В.Я.

Елісеева З.Г.

Бунас Д.М.

22.09

1.Віктарына па правілах дарожнага руху (1-6кл.)

2. Псіхалагічная гульня “Па прыступках жыцця” (7-10 кл.)

3. Спаборніцтвы па тэнісе.

Ігнатовіч Л.А.

Мяцельская Г.М.

Бунас Д.М.

29.09

1. Гульня “Як я правёў лета”

(1-6 кл.)

2.Гадзіна зносін з элементамі трэнінга “Я і мае здольнасці”

 (7-10 кл.)

3. Спаборніцтвы па міні-футболе.

Бунас Д.М.

Дзямідчык С.П.

Бунас Д.М.

КАСТРЫЧННІК

06.10

1. Гутарка “Вада і лес. Правілы бяспечных паводзін” (1-6кл.)

2. Вусны часопіс “Мая краіна - Беларусь”(7-10 кл.)

3. Гульні на свежым паветры ў пінербол

Кучынская І.В.

Шкваркова І.В.

Бунас Д.М.

13.10

1. Выраб падарункаў да Дня маці (1-6кл.).

2. Майстар-клас “Падарунак маме”  (7-10 кл.)

3. ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ. Дзень футбаліста.

Арлоўская Т.А.

Елісеева З. Г.

Бунас Д.М.

20.10

1. Творчая майстэрня “Яскравыя фарбы леса” (1-6кл.)

2.Завочнае падарожжа па роднаму краю “Замкі Беларусі”

 (7-10 кл.)

3. Спартыўнае свята “Мы выбіраем ЗОЖ”

Гатоўка В.Я.

Мяцельская Г.М.

Бунас Д.М.

27.10

1. Вырабы з прыроднага матэрыялу “Восень залатая”

(1-6кл.)

2. Гутарка “Краіна Камсамолія” да 100-годдзя заснавання УЛКСМ (7-10 кл.)

3. Турнір па валейболе

Ігнатовіч Л.А.

Дзямідчык С.П.

Бунас Д.

ЛІСТАПАД

10.11

1.  Творчы праект “Мае захапленні” (1-6кл.)

2. Круглы стол “Маё месца ў жыцці” (7-10 кл.)

3. Спаборніцтвы па баскетболе

Бунас Д.М.

Шкваркова І.В.

Бунас Д.М

17.11

1.  Урок здароўя “Шкодным звычкам “не” (1-6кл.)

2. Турнір перакладчыкаў (7-10 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ. Дзень тэнісіста.

Кучынская І.В.

Елісеева З.Г.

Бунас Д.М.

24.11

1.  Гульні на свежым паветры “Давай пасябруем” (1-6кл.)

2. Урок здароўя “Скажам “не” шкодным звычкам”. (7-10 кл.)

3. Эстафета “Хутчэй, вышэй, мацней”

Арлоўская Т.А.

Мяцельская Г.М.

Бунас Д.М.

СНЕЖАНЬ

01.12

1. Конкурс малюнкаў “Зіма-зімушка”

(1-6кл.)

2. Гадзіна зносін “СНІД – праблема агульная” (7-10 кл.)

3. ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ “СНЕЖНЫ СНАЙПЕР”.

Гатоўка В.Я.

Дзямідчык С.П.

Бунас Д.М.

08.12

1.Цікава ведаць “Дзе і як святкуюць Новы год?” (1-6кл.)

2.  Урок-падарожжа “Антарктыда” (7-10 кл.)

3. Зімовае мнагабор’е

Ігнатовіч Л.А.

Шкваркова І.В.

Бунас Д.М.

15.12

1.  Конкурс творчых работ “Сэрца матулі”  (1-6кл.)

2. Конкурс чытальнікаў, прысвечаны 100-годдзю з дня нараджэння К.Кірэенкі(7-10 кл.)

3.Вясёлыя старты “Самы спартыўны клас”

Бунас Д.М.

Елісеева З.Г.

Бунас Д.М.

22.12

1. Прэзінтацыя “Зімовая казка” (1-6кл.)

2.Працуем у майстэрні Дзеда Мароза (7-10 кл.)

3.Спартыўнае свята. Адкрыццё лыжнага сезона

Кучынская І.В.

Мяцельская Г.М.

Бунас Д.М.

СТУДЗЕНЬ

12.01

1. Віктарына “Ці ведаем правілы дарожнага руху”

(1-6кл.)

2.  Віктарына “Ці ведаешь ты сваю краіну?” (7-10 кл.)

3. ДЗЕНЬ ЗДОРОЎЯ.“ДЗЕНЬ ЛЫЖНІКА”

Арлоўская Т.А.

Дзямідчык С.П.

Бунас Д.М.

19.01

1. Спартландыя “ У гасцях у Мароза” (1-6кл.)

2. Стварэнне калядных атрыбутаў “Каляда прыйшла!” (7-10 кл.)

3. Вясёлыя старты  “За здаровы лад жыцця”

Гатоўка В.Я.

Шкваркова І.В.

Бунас Д.М.

26.01

1.Азбука юнага пасажыра “ Мы едзем у аўтобусе” (1-6кл.)

2. Гульня “Зялёныя сябры чалавека” (7-10 кл.)

3. Першынствы школы па лыжных гонках.

Ігнатовіч Л.А.

Елісеева З.Г.

Бунас Д.М.

ЛЮТЫ

02.02

1. Круглы стол “Беларускія традыцыі” (1-6кл.)

2. Круглы стол “У свеце сцчасных прафесій. Як не памыліцца з выбарам” (7-10 кл.)

3. Удзел у спаборніцтвах па лыжных гонках

Бунас Д.М.

Мяцельская Г. М.

Бунас Д.М.

09.02

1. Круглы стол “Гадзіна бяспекі”. (1-6кл.)

2. Конкурсна-пазнавальная праграма “Свет без небяспекі” (7-10 кл.)

3. ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ.“ДЗЕНЬ СПАРТЛАНДЫІ”

Кучынская І.В.

Дзямідчык С. П.

Бунас Д.М.

16.02

1.  Конкурс паштовак-падарункаў “Абаронцам Айчыны” (1-6кл.)

2. Завочнае падарожжа “Краіна прафесій” (7-10 кл.)

3. Спаборніцтвы па баскетболе

Арлоўская Т.А.

Шкваркова І.В

Бунас Д.М.

23.02

1.  Конкурсная праграма « А ну-ка, хлопчыкі!» (1-6кл.)

2. Спартландыя, прысвечаная Дню абаронца Айчыны 

(7-10 кл.)

3. Спартландыя

Гатоўка В.Я.

Елісеева З.Г.

Бунас Д.М.

САКАВІК

02.03

1.Гутарка “Спорт у маім жыцці”(1-6кл.)

2. Прагляд і абмеркаванне фільма “Паляванне за разумам”. (7-10 кл.)

3. Спаборніцтва па тэнісе.

Ігнатовіч Л.А.

Мяцельская Г.М.

Бунас Д.М.

09.03

1. Конкурс малюнкаў “Правілы дарожнага руху” (1-6кл.)

2.  “Піце дзеці малако”. Размова аб ядзе жывой і мёртвай. (7-10 кл.)

3. Удзел у раённых спаборніцтвах па тэнісе

Бунас Д.М.

Дзямідчык С.П.

Бунас Д.М.

16.03

1. Гульні на свежым паветры “Прывітанне, вясна!” (1-6кл.)

2. Сяброўскі дыялог “Экалогія – вялікая справа” (7-10 кл.)

3.  ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ. “Дзень дапрызыўніка”.

Кучынская І.В.

Шкваркова І.В

Бунас Д.М.

23.03

1.  Конкурс “Лепшы знаўца казак” (1-6кл.)

2.  Віктарына “Што ты ведаеш пра беларускі тэатр” (7-10 кл.)

3. Спаборніцтвы па міні-футболе.

Арлоўская Т.А.

Елісеева З.Г.

Бунас Д.М.

КРАСАВІК

06.04

1. Гульнёвая праграма “Птушкі прыляцелі з поўдня” (1-6кл.)

2. Конкурсная праграма “Незвычайны рынг” (7-10 кл.)

3. Спаборніцтвы  па баскетболе, валейболе

Гатоўка В.Я.

Мяцельская Г.М.

Бунас Д.М.

13.04

1.Гульня-практыкум “Здароўе і матэматыка” (1-6кл.)

2. Гадзіна “Займальнай эканомікі” (7-10 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ.“ДЗЕНЬ ЛЕГКААТЛЕТА”

Ігнатовіч Л.А.

Дзямідчык С.П.

Бунас Д.М.

20.04

1.Гутарка “Чарнобыльская трагедыя” (1-6кл.)

2.Гадзіна-рэквіем “Чарнобыль у памяці маёй” (7-10 кл.)

3. Першынства школы па чатырохбор’і. Вясёлыя старты .

Бунас Д.М.

Шкваркова І.В

Бунас Д.М.

27.04

1. Выстава часопісаў і друкаваных выданняў (1-6кл.)

2. Рыхтуемся да конкурсу чытальнікаў “Жывая класіка”

(7-10 кл.)

3. Турнір па сямібор’і

Кучынская І.В.

Елісеева З.Г.

Бунас Д.М.

МАЙ

04.05

1.  Гутарка “Дзень перамогі”   (1-6кл.)

2. Урок мужнасці “Яны абаранялі Радзіму” ( пра нашых землякоў). (7-10 кл.)

3. Спаборніцтвы па футболе (фінал)

Арлоўская Т.А.

Мяцельская Г.М.

Бунас Д.М.

11.05

1. Экскурсія з элементамі гульні “ І зноў май” (1-6кл.)

2. Конкурс на лепшага краязнаўца  (7-10 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ. ДЗЕНЬ ТУРЫСТА.

Гатоўка В.Я.

Дзямідчык С.П.

Бунас Д.М.

18.05

1.  Гутарка “Мае бяспечныя канікулы” (1-6кл.)

2. Гульня-разважанне “Піянерская краіна” (7-10 кл.)

3. Спаборніцтвы па лёгкай атлетыцы

Ігнатовіч Л.А.

Шкваркова І.В.

Бунас Д.М.

25.05

1. Конкурс на лепшага знаўца свайго краю “Мая Лагойшчына”

2. Завочная экскурсія ў музей “Беларуская хатка”

3. Спартыўныя гульні, прысвечаныя заканчэнню новага навучальнага года.

Бунас Д.М.

Елісеева З.Г.

Бунас Д.М.

31.05.

АГУЛЬНАШКОЛЬНАЕ СПАРТЫЎНАЕ СВЯТА “ПРЫВІТАННЕ, ЛЕТА”

Бунас Д.М.,

Класныя кіраўнікі

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.