Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 36 человек

План работы

Дата: 21 сентября 2016 в 17:12, Обновлено 13 сентября в 09:48

ПЛАН РАБОТЫ Ў ШОСТЫ ДЗЕНЬ ТЫДНЯ НА 2017/2018 НАВУЧАЛЬНЫ ГОД

Дата

Мерапрыемствы

Адказныя

Заўвагі

ВЕРАСЕНЬ

02.09

1. Вясёлая субота (1-5 кл.)

2. Гутарка на тэму: “Маё лепшае лета” (6-11 кл.)

3. Турнір па валейболе, прысвечаны пачатку навучальнага года

Слонская Ю.А.

Шкваркова І.В.

Апанасевіч  М. Ю.

09.09

1. Азбука юнага пешахода (1-5 кл.)

2.Завочнае падарожжа “Паэт з сузор’я Купалы і Коласа” (6-11 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ.

Восеньскія старты “Дзень бегуна”.

Гатоўка В.Я.

Елісеева З.Г.

Апанасевіч  М. Ю.

16.09

1.Віктарына па правілах дарожнага руху (1-5 кл.)

2. Круглы стол “Жыццё найважнейшая каштоўнасць”  (6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы па тэнісе.

Арлоўская Т.А.

Мяцельская Г.М.

Апанасевіч  М. Ю.

23.09

1. Віктарына “Машына – сябар ці вораг” (1-5 кл.)

2.Фестываль думак “Мая будучая прафесія” (6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы па міні-футболе.

Кучынская І.В.

Дзямідчык С.П.

Апанасевіч  М. Ю.

30.09

1. Гульні на свежым паверты “Школа сяброўства”(1-5кл.)

2. Завочная экскурсія “Замкі Беларусі” (6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы “Хутчэй за ўсіх”

Гатоўка В.Я.

Шаўкапляс Т. Р.

Апанасевіч М.Ю.

КАСТРЫЧННІК

07.10

1.Конкурс “Лепшы чытальнік вершаў” (1-5 кл.)

2. Вусны часопіс “Мая краіна - Беларусь”(6-11 кл.)

3.Спаборніцтвы “Легкаатлетычны крос”.

Слонская Ю.А.

Шкваркова І.В.

Апанасевіч  М. Ю.

14.10

1. Экскурсія ў восеньскі лес

(1-5 кл.)

2.Прэзінтацыя “Мы ўсе жывём пад зоркаю матуль” (6-11 кл.)

3. ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ. Дзень футбаліста.

Арлоўская Т.А.

Елісеева З. Г.

Апанасевіч  М. Ю.

21.10

1. Гутарка “З камп’ютэрам на ты” (1-5 кл.)

2.Завочнае падарожжа “Беларусь спартыўная”

 (6-11 кл.)

3. Вясёлыя старты

Кучынская І.В.

Мяцельская Г.М.

Апанасевіч  М. Ю.

28.10

1. Вырабы з прыроднага матэрыялу “Восень залатая”(1-5 кл.)

2. Экалагічна-пазнавальныя гульні (6-11 кл.)

3. Турнір па тэнісе

Гатоўка В.Я.

Дзямідчык С.П.

Апанасевіч  М. Ю.

ЛІСТАПАД

04.11

1.  Конкурс “Лепшы чытальнік вершаў” (1-5 кл.)

2.Віктарына “Хачу ўсё ведаць” (6-11 кл.)

3. Спартландыя “Здаровым быць модна”

Слонская Ю.А.

Шаўкапляс Т. Р.

Апанасевіч  М. Ю.

11.11

1. Конкурс загадак і пытанняў аб прыродзе (1-5 кл.)

2.Гульня “Разумная гімнастыка”(6-11 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ. Дзень тэнісіста.

Арлоўская Т.А.

Шкваркова І.В.

Апанасевіч  М. Ю.

18.11

1. Завочная экскурсія “Родны кут”. (1-5 кл.)

2.Віктарына  “Якуб Колас – вядомы і не вядомы”(6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы па валейболе, баскетболе.

Кучынская І.В.

Елісеева З.Г.

Апанасевіч  М. Ю.

25.11

1. Стварэнне антырэкламных банераў “Не”шкодным звычка!” (1-5 кл.)

2. Урок здароўя “ Шкодным звычкам– не” (6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы па баскетболе, валейболе.

Гатоўка В.Я.

Мяцельская Г.М.

Апанасевіч  М. Ю.

СНЕЖАНЬ

    02.12                    

1. Гутарка “Беларускае кіно”

(1-5 кл.)

2. Конкурсная праграма “На скрыжаванні дарог” (6-11 кл.)

3.Спаборніцтвы па баскетболе, валейболе

Слонская Ю.А.

Дзямідчык С.П.

Апанасевіч  М. Ю

09.12

1.Цікава ведаць “Дзе і як святкуюць Новы год?” (1-5 кл.)

2.Карысныя парады “Усё пра дыету”:(6-11 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ. “БАСКЕТБОЛЬНАЕ ШОЎ”

Арлоўская Т.А.

Шаўкапляс Т. Р.

Апанасевіч  М. Ю.

16.12

1. Выстава “Мой любімы кінафільм”  (1-5 кл.)

2.Рыхтуемся да Навагодняга ранішніка(6-11 кл.)

3.Вясёлыя старты “Сабе на радасць – людзям на пацеху”

Кучынская І.В.

Шкваркова І.В.

Апанасевіч  М. Ю.

23.12

1.Конкурс малюнкаў “Зіма-прыгажуня” (1-5 кл.)

2.Працуем у майстэрні Дзеда Мароза (6-11 кл.)

3.Спартыўнае свята.

Адкрыццё лыжнага сезона

Гатоўка В.Я.

Елісеева З.Г.

Апанасевіч  М. Ю.

30.12

1. Гульня-падарожжа “Маленькі выратавальнік” (1-5 кл.)

2.Зімовыя гульні і забавы на свежым паветры (6-11 кл.)

3. Удзел у спаборніцтвах па баскетболе.

Слонская Ю.А.

Мяцельская Г.М.

Апанасевіч  М. Ю.

СТУДЗЕНЬ

06.01

1. Рухмыя гульні на свежым паветры “Будуем крэпасць”

(1-5 кл.)

2. Гадзіна духоўнасці “ Каляды – сямейнае свята духоўнай чысціні” (6-11 кл.)

3. ДЗЕНЬ ЗДОРОЎЯ.“ДЗЕНЬ ЛЫЖНІКА”

Арлоўская Т.А.

Дзямідчык С.П.

Апанасевіч  М. Ю.

13.01

1. Прэзінтацыя “Зімовая казка”

(1-5 кл.)

2.Гутарка-гульня  “Што за свята Каляда”(6-11 кл.)

3. Вясёлыя старты  “За здаровы лад жыцця”

Кучынская І.В.

Шаўкапляс Т. Р.

Апанасевіч  М. Ю.

20.01

1.Азбука юнага пасажыра “ Мы едзем у аўтобусе” (1-5 кл.)

2.Вечарына “Чараўніцтва ў маім жыцці”(6-11 кл.)

3. Першынствы школы па лыжных гонках.

Гатоўка В.Я.

Шкваркова І.В.

Апанасевіч  М. Ю.

27.01

1. Спартландыя “Добра быць здаровым” (1-5кл.)

2. Конкурс малюнкаў і калажоў “Зіма-чараўніца” (6-11кл.)

3.Спаборніцтвы па міні-футболе

Слонская Ю.А.

Елісеева З.Г.

Апанасевіч  М. Ю.

ЛЮТЫ

03.02

1.Азбука харчавання “Вітаміны на стале” (1-5 кл.)

2. Прэзентацыя “Гараскоп прафесій”(6-11 кл.)

3. Удзел у спаборніцтвах па лыжных гонках

Арлоўская Т.А.

Мяцельская Г. М.

Апанасевіч  М. Ю.

10.02

1.Віктарына “Навука ўсім неабходна” (1-5 кл.)

2.Гадзіна разважання “Суд над шкоднымі звычкамі” (6-11 кл.)

3. ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ.“ДЗЕНЬ СПАРТЛАНДЫІ”

Кучынская І.В.

Дзямідчык С. П.

Апанасевіч  М. Ю.

17.02

1.Конкурс паштовак “Мы – абаронцы Айчыны” (1-5 кл.)

2. Круглы стол “Як стаць паспяховым у жыцці” (6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы па баскетболе

Гатоўка В.Я.

Шаўкапляс Т. Р.

Апанасевіч  М. Ю.

24.02

1.  Стварэнне пастаноўкі “Лялечны тэатр” (1-5 кл.)

2.Гульня “Вядомыя людзі Беларусі”(6-11 кл.)

3. Спартландыя

Слонская Ю.А.

Шкваркова І.В.

Апанасевіч  М. Ю.

САКАВІК

03.03

1.Гутарка “Спорт у маім жыцці”(1-5 кл.)

2.Завочная экскурсія “Мадонны А.Кузьміча”(6-11 кл.)

3. Спаборніцтва па тэнісе.

Арлоўская Т.А.

Елісеева З.Г.

Апанасевіч  М. Ю.

 10.03

1. Конкурс малюнкаў “Правілы дарожнага руху” (1-5 кл.)

2. Конкурсная праграма “Незвычайны рынг”(6-11 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ.Дзень дапрызыўніка. Рыцарскі турнір.

Кучынская І.В.

Мяцельская Г.М.

Апанасевіч  М. Ю.

17.03

1.Псіхалагічная гульня “Каляровы настрой” (1-5 кл.)

2. Сяброўскі дыялог “Экалогія – вялікая справа” (6-11 кл.)

3. Удзел у раённых спаборніцтвах па тэнісе

Гатоўка В.Я.

Дзямідчык С. П.

Апанасевіч  М. Ю.

24.03

1. Гульні на свежым паверты “прывітанне вясна!” (1-5 кл.)

2. “Чым славіцца Беларусь” (відэафільм) (6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы па міні-футболе.

Слонская Ю.А.

Шаўкапляс Т. Р.

Апанасевіч  М. Ю.

31.03

1.Турнір знаўцаў “Зашыфраванае слова” (1-5кл.)

2. 1 красавіка “ Жарты, гумар, спевы” (6-11 кл.)

3. Спартыўныя спаборніцтвы “Вышэй, хутчэй, мацней”

Арлоўская Т.А.

Шкваркова І.В.

Апанасевіч  М. Ю.

КРАСАВІК

07.04

1. Гутарка “Вада і лес. Правілы бяспечных паводзін” (1-5 кл.)

2. Віктарына-гутарка “ Беларусы ў космасе” (6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы  па баскетболе, валейболе

Кучынская І.В.

Елісеева З.Г.

Апанасевіч  М. Ю.

14.04

1.Гульня-практыкум “Здароўе і матэматыка” (1-5 кл.)

2.Інтэлектуальная гульна “Дарога ў космас” (6-11 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ.“ДЗЕНЬ ЛЕГКААТЛЕТА”

Гатоўка В.Я.

Мяцельская Г.М.

Апанасевіч  М. Ю.

21.04

1.Гутарка “Чарлобыльская трагедыя” (1-5 кл.)

2.Гадзіна-рэквіем “Чарнобыль у памяці маёй” (6-11 кл.)

3. Першынства школы па чатырохбор’і. Вясёлыя старты .

Слонская Ю.А.

Дзямідчык С.П.

Апанасевіч  М. Ю.

28.04

1. Гульня “Шчаслівы выпадак” (1-5 кл.)

2.Круглы стол “Гадзіна бяспекі”(6-11 кл.)

3. Турнір па сямібор’і

Арлоўская Т.А.

Шаўкапляс Т. Р.

Апанасевіч  М. Ю.

МАЙ

05.05

1. Выстава часопісаў і друкаваных выданняў (1-5 кл.)

2.Віктарына  “Як я ведаю свой край”(6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы па футболе (фінал)

Кучынская І.В.

Шкваркова І.В.

Апанасевіч  М. Ю.

12.05

1.Гадзіна вольнага часу “Усё пачынаецца з сям’і” (1-5 кл.)

2.Турнір перакладчыкаў (6-11 кл.)

3.ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ. ДЗЕНЬ ТУРЫСТА.

Гатоўка В.Я.

Елісеева З. Г.

Апанасевіч  М. Ю.

19.05

1.  Гутарка “Дзень перамогі”

(1-5 кл.)

2.Дыспут “ Што азначае быць піянерам сёння”6-11 кл.)

3. Спаборніцтвы па лёгкай атлетыцы

Слонская Ю.А.

Мяцельская Г. М.

Апанасевіч  М. Ю.

26.05

АГУЛЬНАШКОЛЬНАЕ СПАРТЫЎНАЕ СВЯТА “ПРЫВІТАННЕ, ЛЕТА”

Апанасевіч

М. Ю.

Класныя кіраўнікі

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.