Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

План на зимние каникулы

Дата: 24 декабря 2017 в 19:28

Зацвярджаю

Дырэктар дзіцячага сада-

сярэдняй школы

                                                                                                                   ______А.П.Сазонка

ПЛАН

на зімовыя канікулы

ДУА “Каменскі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Лагойскага раёна”

2017/2018 навучальны год

Дата

Час

Мерапрыемствы

Кабінет

Клас

Адказныя

26.12.

9.00-10.00

Акцыя “ПісьмоДзедуМарозу”

№13

1-11

Шкваркова І.В.

10.00-12.00

Гурток “Самацветы”

№20

1-7

Слонская Ю.А.

12.00-13.00

Праглядвідэафільма “Свет сучасныхтэхналогій”

№18

8-11

Кучынская І.В.

11.00-12.00

Гульня-падарожжа “Хараствозімовага лесу”

№7

1-5

Ягорава Л.А.

9.00-14.00

Працуе: бібліятэка, спартыўная зала, камп’ютэрны кабінет

№8, №9, №18

1-11

Елісеева З.Г. Апанасевіч М.Ю.

Кучынская І.В.

16.30-18.00

Плешчаніцкая ДЮСШ прафсаюзаў, секцыя па біятлоне

№9

7-11

Елісееў М.А.

27.12

10.00-11.00

Падрыхтоўка да ЦТ

№19

11

Елісеева З.Г.

11.00-12.00

Падрыхтоўка да ЦТ

№13

11

Зеляноўская С.Р.

10.00-11.00

Гульня “Шчаслівы выпадак”

№21

1-5

Арлоўская Т.А.

12.00-13.00

Гутарка “Наркотыкі:гульня, хвароба, трагедыя”

№14

5-11

Мяцельская Г.М.

11.00-12.00

Гурток “Сайтабудаванне”

№18

Кучынская І.В.

9.00-14.00

Працуе: бібліятэка, камп’ютэрны кабінет

№8, №9, №18

1-11

Елісеева З.Г.

Кучынская І.В.

15.30-18.30

Плешчаніцкая ДЮСШ прафсаюзаў, секцыя па біятлоне

№9

5-6

Елісееў М.А.

28.12

9.00-10.00

Гульня “Залацінкі мовы”

№19

1-11

Елісеева З.Г.

10.00-11.00

Лыжная гонка “Вясёлыя старты”

№15

5-9

Апанасевіч М.Ю.

11.00-12.00

Падрыхтоўка да ЦТ

№13

11

Зеляноўская С.Р.

10.00-11.00

Падрыхтоўка да ЦТ

№14

11

Мяцельская Г.М.

10.00-12.00

Гурток “Чароўны свет мастацтва”

№20

1-6

Ягорава Л.А.

9.00-14.00

Працуе: бібліятэка, спартыўная зала, камп’ютэрны кабінет

№8, №9, №18

1-11

Елісеева З.Г. Апанасевіч М.Ю. Кучынская І.В.

16.30-18.00

Плешчаніцкая ДЮСШ прафсаюзаў, секцыя па біятлоне

№9

7-11

Елісееў М.А.

29.12

10.00-11.00

Вусны часопіс “Бяспечны Новы Год”

№12

1-5

Гатоўка В.Я.

11.00-12.00

Гутарка “Займальная матэматыка”

№14

6-11

Дубаневіч С.А.

12.00-13.00

Завочная экскурсія “Замкі Беларусі”

№6

5-11

Шаўкапляс Т.Р.

10.00-11.00

Праца гуртка “Гуляем у шашкі”

№9

1-11

Апанасевіч М.Ю.

15.30-18.30

Плешчаніцкая ДЮСШ прафсаюзаў, секцыя па біятлоне

№9

5-6

Елісееў М.А.

9.00-14.00

Працуе: бібліятэка, спартыўная зала, камп’ютэрны кабінет

№8, №9, №18

1-11

Елісеева З.Г. Апанасевіч М.Ю. Кучынская І.В.

02.01

10.00-11.00

Конкурсная праграма “Завіруха”

№13

1-11

Шкваркова І.В.

10.00-12.00

Гурток “Самацветы”

№7

1-7

Слонская Ю.А.

12.00-13.00

Віктарына “З камп’ютарам на “ты”

№18

5-11

Кучынская І.В.

10.00-11.00

Віртуальнае падарожжа ў Бярэзінскі запаведнік

№20

1-5

Ягорава Л.А.

9.00-14.00

Працуе: бібліятэка, спартыўная зала

№8, №9

1-11

Елісеева З.Г. Апанасевіч М.Ю

16.30-18.00

Плешчаніцкая ДЮСШ прафсаюзаў, секцыя па біятлоне

№9

7-11

 Елісееў М.А.

03.01

10.00-11.00

Падрыхтоўка да ЦТ

№19

11

Елісеева З.Г.

11.00-12.00

Падрыхтоўка да ЦТ

№13

11

Зеляноўская С.Р.

10.00-11.00

Віктарына “Вітаміны ў зімовы перыяд”

№12

1-5

Гатоўка В.Я.

12.00-13.00

Відэаўрок “Здаровы лад жыцця”

№14

6-11

Мяцельская Г.М.

11.00-12.00

Гурток “Сайтабудаванне”

№18

Кучынская І.В.

9.00-14.00

Працуе: бібліятэка, камп’ютэрны кабінет

№8, №18

1-11

Елісеева З.Г.

Кучынская І.В.

15.30-18.30

Плешчаніцкая ДЮСШ прафсаюзаў, секцыя па біятлоне           

№9

5-6

Елісееў М.А.

04.01

10.00-12.00

Гурток “Чароўны свет мастацтва”

№20

1-6

Ягорава Л.А.

12.00-13.00

“Ехала каляда ў вазочку” падрыхтоўка абраду калядавання

№19

1-11

Елісеева З.Г.

11.00-12.00

Падрыхтоўка да ЦТ

№13

11

Зеляноўская С.Р.

10.00-11.00

Падрыхтоўка да ЦТ

№14

11

Мяцельская Г.М.

10.00-13.00

Паездка на горналыжны комплекс “Сілічы”

6-11

Шкваркова І.В.

Шаўкапляс Т.Г.

9.00-14.00

Працуе: бібліятэка, спартыўная зала, камп’ютэрны кабінет

№8, №9, №18

1-11

Елісеева З.Г.

Апанасевіч М.Ю. Кучынская І.В.

16.30-18.00

Плешчаніцкая ДЮСШ прафсаюзаў, секцыя па біятлоне

№9

7-11

Елісееў М.А.

05.01

10.00-11.00

Гульня-падарожжа “Па краінах свету”

№12

1-5

Гатоўка В.Я.

11.00-12.00

Зімовая гульня “Снежны снайпер”

№13

1-11

Апанасевіч М.Ю.

12.00-13.00

Цікава ведаць “Чаму хатнія жывёлы паводзяць сябе дзіўна?”

№6

5-11

Шаўкапляс Т.Р.

10.00-11.00

Працагуртка “Гуляем у шашкі”

№9

1-11

Апанасевіч М.Ю.

9.00-14.00

Працуе: бібліятэка, спартыўная зала, камп’ютэрны кабінет

№8, №9, №18

1-11

Елісеева З.Г. Апанасевіч М.Ю. Кучынская І.В.

15.30-18.30

Плешчаніцкая ДЮСШ прафсаюзаў, секцыя па біятлоне

№9

5-6

Елісееў М.А.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.